10.8V-18V Полнач на батерии Li-Ion

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,990 ден

Нема Залиха

Опис

Целосно нов повеќенапонски XR полнач што ги полни батериите 10.8V, 14.4V, 18V.

Електронски контролираниот систем за полнење обезбедува максимално време на работа и продолжен животен век на батериите. Дијагностиката со LED индикатор го пренесува статусот на полнење на батеријата и проблеми со напојувањето. Ги полни батериите од 2Ah за 60 минути.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.34 кг
Димензии(пакет) 15 × 6.4 × 13 cm
Платформа

Бренд