18V Брз полнач на батерии 4A V20

Категорија SKU: SFMCB14-QW

3,490.00 ден

Нема на залиха

Опис

Брз полнач на батерии од серијата 18V STANLEY FATMAX V20.

4A полнач за брзо полнење кој може да наполни батерија од 2Ah за 30 минути, односно 4Ah батерија за 60 минути. Дизајниран за полнење на целиот опсег батерии на Stanley Fatmax V20.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.75 кг
Димензии (пакет) 18 × 7.5 × 16.8 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048724378