12V Ударен одвртувач 3/8″ 2x2Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

19,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 12 V
Капацитет на батерија 2 Ah
Механички брзини 3
Максимален вртежен момент 168 Nm
Број на вртежи 2850 rpm
Број на удари / bpm
Прифат на алат 3/8
Максимална големина на штраф 14 M
Тежина 0.9 Kg
Тежина со батерија 1.2 Kg
Должина 125 mm
Висина 188 mm
Ширина / mm
EAN: 5035048711033 SKU: DCF902D2-QW Категории: ,

Опис

Ударен одвртувач со напон 12V и прифат 3/8″. Доаѓа во куфер со полнач и 2x2Ah батерии.

Компактниот дизајн 33мм пократок од претходната генерација, овозможува работење во уште помали простории со 20% повеќе време на траење. Моторот без четкици обезбедува високи перформанси, а 3-те електорнски брзини и опцијата “прецизен клуч” овозможуваат поголема контрола при работа на прецизни апликации.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.35 кг
Димензии(пакет) 44 × 34.8 × 12.6 cm
Платформа

Бренд