12V Батерија 1.5Ah USB

Категории , SKU: BDCB12B-XJ

2,190.00 ден 2,990.00 ден

На залиха

Опис

Батерија 1.5Ah од 12V со USB влез и димензии 7x4x10cm.

Компактен дизајн, едноставна и лесно пренослива батерија. Може да служи како пренослив полнач за телефон.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.31 кг
Димензии (пакет) 11 × 8 × 5.2 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048665565