18V Батерија 4Ah Li-ion

Категорија SKU: BL4018-XJ

5,890.00 ден

На залиха

Опис

Батерија со напон од 18V и капацитет 4Ah Li-ion.

Компатибилна со производите на Black&Decker 18V која обезбедува продолжено време на работа со оптимизирана моќност за брзо завршување на работните задачи. Идеална за тешки апликации како сечење и брусење или кога алатката се користи подолго време.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.7 кг
Димензии (пакет) 12.7 × 8.7 × 7.6 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048560044