Челично метро 20m

Категории , SKU: 0-34-105

690.00 ден 1,090.00 ден

На залиха

Опис

Челично метро од 20м обложено со полимер за подобра флексибилност и заштита. Затворено е во ABS куќиште кое има рачка за намотување. Метрото има алка за закачување и е обележано со милиметарски инкременти а ширината е 9.5mm. Класа на прецизност 2.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.277 кг
Димензии (пакет) 18 × 14.5 × 3 cm
Бренд

EAN: 3253560341053