12V Ласер 2x360 црвен сноп 20m TSTAK

Категорија SKU: DCE0811D1R-QW

29,990.00 ден 36,990.00 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

Отпорен на абење, со IP65 заштита и отпорен на пад до 2m висина. Со пулсирачки режим за користење со детектор. Има 2 360° самонивелирачки проекции. Има и мануелен режим на работа со трепкање. Доаѓа со TSTAK куфер, батерија 12V 2Ah, полнач, наочари за подобра видливост на снопот, плочка за прецизно мерење на позицијата на снопот и повеќенаменска штипка за позиционирање на уредот.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3.71 кг
Димензии (пакет) 45.5 × 16 × 33 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048644201