12V Рачна правосмукалка за домашни миленичиња 1.5Ah

Категорија SKU: DVB315JP-QW

5,390.00 ден

Нема на залиха

Опис

Рачна правосмукалка за домашни миленичиња со напон 12V и интегрирана батерија со капацитет од 1.5Ah.

Поседува четка за вшмукување влакна од домашни миленици. Лесен и компактен дизајн кој овозможува чистење и во најтесни области за кратко време. Литиумска технологија за силно вшмукување и долг работен век на батеријата. Поседува сад за прав и филтер кои се лесно отстранливи и лесни за одржување.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1.38 кг
Димензии (пакет) 16 × 12 × 36.5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048706367