Стик правосмукалка 600W

4,990.00 ден 5,490.00 ден

На залиха

Опис

Стик правосмукалка со влезна моќност од 600W која овозможува темелно чистење на вашиот дом на лесен и удобен начин.

3 во 1 правосмукалка која овозможува брзо и ефикасно отстранување на секаков вид нечистотија, а кабелот од 6 метри обезбедува дополнителна подвижност. Тежината од 2.5кг ја прави лесна и погодна за пристапување во секој агол. Има повеќе додатоци кои овозможуваат чистење на сите видови подови, ткаенина, теписи, и рабови на ѕидови. Поседува резервоар со голем капацитет кој немора постојано да го празните, а филтрите се отстрануваат лесно и се перат.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3 кг
Димензии (пакет) 15.5 × 52.8 × 21 cm
Платформа

Бренд

EAN: 8432406480032