18V Аголна брусилка  125mm 2×4.0Ah V20

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

19,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 4.0 Ah
Дијаметар на диск 125 mm
Навој на вретено M14
Број на вртежи 9000 rpm
Тежина 1 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 420 mm
Висина 120 mm
Ширина 250 mm
EAN: 5035048724156 SKU: SFMCG400M2K-QW Категории: ,

Опис

Аголна брусилка со напон од 18V и дијаметар на диск 125мм.

Дел е од новиот опсег на батерии Stanley Fatmax V20 од 18V и доаѓа во комплет со куфер, полнач и 2x4Ah батерии.

Moќен мотор кој може да постигне 9000 вртежи во минута за брз напредок во работата. Ергономски дизајн со голема гумена облога и помошна рачка со можни 3 позиции за поголема удобност при користење.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 6.62 кг
Димензии(пакет) 44.8 × 17.6 × 33.5 cm
Платформа

Бренд