18V Комбииниран чекан SDS+ 2.1 Ј

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

29,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Ударна енергија 2.1 J
Број на вртежи 0-1150 rpm
Број на удари 0-4400 bpm
Макс. дупчење во бетон 20 mm
Макс. дупчење со круна / mm
Макс. дупчење во дрво 26 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Прифат на стезна глава SDS+ /
Тежина 2.4 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 270 mm
Висина 190 mm
Ширина 70 mm
EAN: 5035048788431 SKU: DCH243NT-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.04 кг
Димензии(пакет) 33 × 21 × 10 cm
Платформа

Бренд