Аку. комби. чекан SDS-Plus 18V 2.1J 24mm BRUSHLESS

Категорија SKU: DCH273P2T-QW
Напон на батерија:18 V
Капацитет на батерија:5 Ah
Ударна енергија:2.1 J
Број на вртежи:1200 rpm
Број на удари:4500 bmp
Макс. дупчење во бетон:24 mm
Макс. дупчење во дрво:26 mm
Макс. дупчење во метал:13 mm
Должина:301 cm
Висина:202 cm

44,990.00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 6.926 кг
Димензии (пакет) 44 × 33 × 15.5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048559994