18V Реципрочна пила, без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

14,990 ден 19,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Движења во минута 0-3200 spm
Висина на движење / mm
Аголно сечење до / °
Сечење во дрво до 300 mm
Сечење во метал до 130 mm
Сечење во PVC до 160 mm
Сечење на обоени метали до / mm
Тежина 2.3 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 420 mm
Висина 95 mm
Ширина 180 mm

Опис

Реципрочна пила со напон 18V без опрема.

Стегач на сечилото без клуч кој овозможува брзо и лесно менување на сечилото без дополнителни алати.

Мотор без четкици за продолжено работно време.

Поседува интегрирана LED светилка која овозможува подобрена видливост на работното место.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.6 кг
Димензии(пакет) 42 × 18 × 9.5 cm
Платформа

Бренд