18V Сет дупчалка + ударен одвртувач 2×1.5Ah во торба

13,890 ден

BCK21S2S-QW

Нема Залиха

Сет дупчалка и ударен одвртувач со напон од 18V и 2×1.5Ah батерии во торба.

Овој сет ви овозможува дупчење во дрво, бетон, метал, плочки и камен, како и навртување со долги и дебели завртки. Може да дупчите до 25mm во дрво што е доволно за речиси сите активности во и околу домот. Двете алатки имаат вградено LED осветлување што овозможува лесно работење во темни простории, а ергономскиот дизајн и гумена облога на рачките овозможуваат поголема удобност при работа. Контролата на вртежениот момент од 10 позиции овозможува да ја контролирате силата на стегање на алатот.