18V Сет од 4 алати, 3x5Ah батерии, полнач и 2 куфери ToughSystem

Категорија SKU: DCK422P3-QW

79,990.00 ден 99,990.00 ден

Нема на залиха

Опис

Комбиниран сет од батериски алати 18V кој содржи:

  • Вибрациска дупчалка DCD796
  • Ударен одвртувач DCF887
  • Брусилка DCG405
  • Чекан SDS+ DCH273
  • 3 батерии од 5Ah
  • Полнач
  • 2 куфери ToughSystem

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 19 кг
Димензии (пакет) 55 × 33.5 × 46 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048679739