18V Сет дупчалка + удар. одвртувач 2xPOWERSTACK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

29,990 ден 33,990 ден

Има Залиха

EAN: 5035048788400 SKU: DCK2062E2T-QW Категории: ,

Опис

Батериски сет од вибрациона дупчалка/одвртувач DCD709, ударен одвртувач DCF809, полнач, 2×1.7Ah POWERSTACK батерии и куфер TSTAK.

Зошто POWERSTACK:

Добивате 50% повеќе енергија** со 25% помали димензии и 12% помала маса. Оваа батерија обезбедува двапати подолг век на траење** од стандардните цилиндрични батериски ќелии и е компатибилна со сите 18V XR алати и полначи. Создадена е со спцијално обликувана основа обложена со гума која не може да го оштети материјалот со кој работите. Искористете ги предностите на нашата најлесна и најмоќна батерија** со 50% поголема моќност и двоен век на траење** кои создадат доверливо LI-Ion решение за вашите алати.

За прв пат со 3 годишна гаранција на батеријата.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 5.94 кг
Димензии(пакет) 44.5 × 33.5 × 16.4 cm
Платформа

Технологија

Бренд