18V Ударен одвртувач 1/2″ без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

17,990 ден 24,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Механички брзини 3 /
Максимален вртежен момент 950 Nm
Број на вртежи 0-400 / 1200 /1900 rpm
Број на удари 2400 bpm
Прифат на алат 1/2
Максимална големина на штраф 20 M
Тежина 2.6 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 224 mm
Висина 225 mm
Ширина / mm
EAN: 5035048548066 SKU: DCF899N-XJ Категории: ,

Опис

Ударен одвртувач со напон 18V и прифат 1/2″.

Моќен мотор без четкици со ладење со вентилатор и вртежен момент 950Nm погоден за тешки апликации и остранување запечени завртки. 3 можни брзини кои овозможуваат максимална контрола при работа. Ергономски дизајн со гумена рачка за поголема удобност. Светло бела LED светилка за подобрена видливост , лесен за употреба со една рака и погоден за низа активности.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.08 кг
Димензии(пакет) 27 × 24 × 10.5 cm
Платформа

Бренд