18V Батерија 2Ah V20

Категорија SKU: SFMCB202-XJ

3,990.00 ден

На залиха

Опис

Батерија со напон 18V и капацитет на батерија 2Ah.

Поседува индикатор за проверка на моменталниот капацитет на батеријата. Оваа батерија гарантирано ви нуди неверојатни перформанси и максимална слобода во работењето на терен.

Батеријата е дел од новата генерација батерии Stanley Fatmax V20.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.42 кг
Димензии (пакет) 12.8 × 9 × 5.5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048724330