18V Батерија 4Ah V20

Категорија SKU: SFMCB204-XJ

5,990.00 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Батерија со напон 18V и капацитет на батерија 4Ah.

Поседува индикатор за проверка на моменталниот капацитет на батеријата. Оваа батерија гарантирано ви нуди неверојатни перформанси и максимална слобода во работењето на терен.

Батеријата е дел од новата генерација батерии Stanley Fatmax V20.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.69 кг
Димензии (пакет) 12.5 × 9 × 7.8 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048724354