18V Батерија 6Ah V20

Категорија SKU: SFMCB206-XJ

7.190,00 ден 8.290,00 ден

На залиха

Опис

Батерија со напон 18V и капацитет на батерија 6Ah.

Поседува индикатор за проверка на моменталниот капацитет на батеријата. Оваа батерија гарантирано ви нуди неверојатни перформанси и максимална слобода во работењето на терен.

Батеријата е дел од новата генерација батерии Stanley Fatmax V20.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0,93 кг
Димензии (пакет) 19,5 × 9,5 × 16,5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048725047