54V Батерија 9Ah FLEXVOLT

Категорија SKU: DCB547-XJ

14,990.00 ден

Нема на залиха

Опис

Батерија со револуционерна FLEXVOLT технологија која овозможува прилагодување на напонот на 18V или 54V во зависност од алатот кој го користиме. Има капацитет од 9Ah и индикатор за проверка на моменталниот капацитет на батеријата. Оваа батерија гарантирано ви нуди неверојатни перформанси и максимална слобода во работењето на терен.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1.573 кг
Димензии (пакет) 14.9 × 10.8 × 10 cm
Платформа

Технологија

Бренд

EAN: 5035048646908