18V Дупчалка/одвртувач со прибор 61 парче

Механички Брзини:1

9,790.00 ден 13,090.00 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

Дупчалка/одвртувач со напон 18V, доаѓа комплет со куфер, полнач, 2×1.3Ah батерии и прибор со 61 парче.

Компактен и лесен дизајн кој овозможува работење во тесни простории и има вградено LED светло за подобра видливост. Ергономска гумена рачка која ја зголемува удобноста при работа и можност за работа во 2 брзини.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 4.22 кг
Димензии (пакет) 44 × 11.5 × 35.5 cm
Бренд

EAN: 5035048641910