18V Глодалка-фреза без опрема во куфер TSTAK

Категорија SKU: DCW604NT-XJ

27,990.00 ден 37,990.00 ден

Нема на залиха

Опис

Глодалка-фреза со напон 18V и големина на чаура 8mm. Доаѓа во куфер без опрема.

Мотор без четкици Brushless кој обезбедува подолго време на работа и одлични перформанси. Се одликува со контрола на променлива брзина и се испорачува со држач на телото за фино прилагодување на висината за врвна разновидност во апликациите.

Ергономскиот дизајн со мала тежина ја зголемува леснотијата на користење и удобноста на корисникот. Двојните LED светла вградени во алуминиумското куќиште помагаат да се осветли работното парче и да се обезбеди супериорна видливост.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 7.45 кг
Димензии (пакет) 44 × 29 × 33 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048711804