18V Сет од 6 алати, 3x5Ah батерии, полнач и 2 куфери TSKAT

Категорија SKU: DCK690P3T-QW

94,990.00 ден 109,990.00 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

Комбиниран сет од батериски алати 18V кој содржи:

  • Вибрациска дупчалка DCD796
  • Ударен одвртувач DCF887
  • Кружна пила DCS565
  • Убодна пила DCS334
  • Чекан SDS+ DCH273
  • LED Ламба DCL040
  • 3 батерии од 5Ah
  • Полнач
  • 2 куфери TSTAK

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 17 кг
Димензии (пакет) 31 × 58 × 43 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048750636