18V Вибр. дупчалка/одвртувач 2x5Ah Brushless

30,990.00 ден

На залиха

Опис

Вибрациона дупчалка/одвртувач со напон 18V и максимален вртежен момент 90Nm. Доаѓа со куфер, полнач и 2×5Ah батерии.

Мотор без четкици со вртежен момент од 90Nm кој ја прави вибрационата дупчалка најмоќна во својата категорија, а притоа ергономскиот дизајн од само 177mm должина обезбедува максимални перформанси во ограничени средини. Дупчалката има 2 брзини и 15 позиции на јачина за максимална контрола при работа за дупчење и прицврстување.

Поседува интегрирана LED светилка која овозможува подобрена видливост во темни и затворени простории.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 4.2 кг
Димензии (пакет) 44 × 35 × 17.7 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048750063