18V Вибр. дупчалка/одвртувач без опрема

14,990.00 ден

Нема на залиха

Опис

Вибрациона дупчалка/одвртувач со напон 18V и максимален вртежен момент 90Nm. Доаѓа во куфер, без опрема.

Мотор без четкици со вртежен момент од 90Nm кој ја прави вибрационата дупчалка најмоќна во својата категорија, а притоа ергономскиот дизајн од само 177mm должина обезбедува максимални перформанси во ограничени средини. Дупчалката има 2 брзини и 15 позиции на јачина за максимална контрола при работа за дупчење и прицврстување.

Поседува интегрирана LED светилка која овозможува подобрена видливост во темни и затворени простории.

Дополнителни информации

Платформа

Бренд