54V FLEXVOLT брусилка 125мм без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

17,990 ден 23,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 54 V
Капацитет на батерија / Ah
Дијаметар на диск 125 mm
Навој на вретено M14
Број на вртежи 9000 rpm
Тежина Kg
Тежина со батерија 2.18 Kg
Должина 400 mm
Висина 125 mm
Ширина mm
EAN: 5035048734377 SKU: DCG418N-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.805 кг
Димензии(пакет) 38.8 × 12.1 × 15.5 cm
Платформа

Технологија

Бренд