54V Комби. чекан SDS-Plus 3.5J FLEXVOLT без опрема

Категорија SKU: DCH333NT-XJ
Напон на батерија:18/54 V
Ударна енергија:3.5 J
Број на вртежи:0-1000 rpm
Број на удари:0-4480 bmp
Макс. дупчење во бетон:30 mm
Макс. дупчење во дрво:30 mm
Макс. дупчење во метал:13 mm
Прифат на стезна глава:SDS+
Должина:350 cm
Ширина:95 cm
Висина:250 cm

39.990,00 ден 45.990,00 ден

На залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 6,78 кг
Димензии (пакет) 43,5 × 30,5 × 33 cm
Платформа

Технологија

Бренд

EAN: 5035048655283