Аку. комбиниран чекан SDS-Plus 54V 2.8J FLEXVOLT

Категорија SKU: DCH323T2-QW
Напон на батерија:18/54 V
Капацитет на батерија:6 Ah
Ударна енергија:2.8 J
Број на вртежи:980 rpm
Број на удари:4390 bmp
Макс. дупчење во бетон:28 mm
Макс. дупчење во дрво:30 mm
Макс. дупчење во метал:13 mm
Должина:372 cm
Ширина:95 cm
Висина:245 cm

64,990.00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 9.505 кг
Димензии (пакет) 44.5 × 30 × 33 cm
Платформа

Технологија

Бренд

EAN: 5035048648599