Аголна брусилка 750W 115mm NVR мек старт

Категорија SKU: BEG110-QS

2.190,00 ден 3.690,00 ден

На залиха

Опис

Моќната 750W аголна брусилка ја прави работата лесна, како сечење железо, цевки, камен, плочки и отстранување на корозија. Компактна и удобна за ракување со голема контрола поради мекиот старт на моторот кој го отстранува скокањето при првиот старт. Вградената анти рестарт безбедносна функција ве штити вас и алатот од несакани прекини во напонот. Доаѓа со рачка која се монтира во 3 позиции и клуч за затегање на каменот.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2,03 кг
Димензии (пакет) 32,6 × 11,4 × 12,3 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048677322