Батерија 18V 1.5Ah Li-ion

Категорија SKU: BL1518-XJ

4,390.00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.42 кг
Димензии (пакет) 13 × 9 × 5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048335055