18V Батерија 2Ah Li-ion

Категорија SKU: BL2018-XJ

2,590.00 ден

Нема на залиха

Опис

Батерија со врвни електрични карактеристики и без мемориски ефект при полнењето. Интегрирана заштита од прегревање, преоптоварување и длабоко празнење со што се гарантира долг век на користење на батеријата.

Компатибилна е со сите 18V Black&Decker батериски алати.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.41 кг
Димензии (пакет) 12 × 9 × 5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048447178