Блендер со сад 1000W

3,490.00 ден 3,990.00 ден

На залиха

Опис

Блендер со влезна моќност од 1000W способен за обработка на секаков вид храна.

Блендер со функции за дробење мраз, за смути-шејкови и турбо функција за обработка на најцврсти овошја и зеленчуци. Поседува стаклен бокал од 1.5 литри, капак со отвор и мерна чаша и сечила од нерѓосувачки челик со 4 ножа за постигнување максимални перформанси. Елегантен изглед и дизајн со мат боја, отпорен на отпечатоци од прсти и подлога која не се лизга. Лесно и едноставно чистење на бокалот и сечилата кои се отстранливи и безбедни за перење во машина за садови.

Дополнителни информации

Платформа

Бренд

EAN: 8432406120051