Блендер со сад 1800W

6.190,00 ден 6.990,00 ден

На залиха

Опис

Блендер со влезна моќност од 1800W способен за обработка на секаков вид храна.

Има 3 дигитални програми на работа: за дробење мраз, за смути-шејкови и турбо функција за обработка на најцврсти овошја и зеленчуци. Поседува стаклен бокал од 1.8 литри, капак со отвор и мерна чаша и сечила од нерѓосувачки челик со 6 ножа за постигнување максимални перформанси. Елегантен изглед и дизајн со мат боја, отпорен на отпечатоци од прсти и подлога која не се лизга. Лесно и едноставно чистење на бокалот и сечилата кои се отстранливи и безбедни за перење во машина за садови.

Дополнителни информации

Платформа

Бренд

EAN: 8432406120082