Чистач на пареа 1600W со 6 додатоци

8,990.00 ден 10,990.00 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

Чистач на пареа со влезна моќност од 1600W и вклучени 6 додатоци.

Подготвен за употреба за помалку од 20 секунди и уништува 99.9% од бактериите без употреба на хемикалии. Резервоар за вода кој лесно се полни, а со опцијата Autoselect чистачот на пареа автоматски ќе ја прилагоди количината на пареа во зависност на површината што ја чистите. Микрофибер подлога за врвни перформанси која може да ја употребувате повеќе од 100 циклуси. Брза и едноставна промена на функцијата од чистач на пареа во разновиден рачен чистач за огледала, тапацир, плочки и друго. Безбеден за употреба за сите тврди подови.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 4.12 кг
Димензии (пакет) 32 × 18 × 65 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048648223