Чистач на пареа 1300W 350ml

Категорија SKU: FSM1605-QS

6.590,00 ден

Нема на залиха

Опис

Флексибилна глава за чистење која ротира во 180 степени за лесно управување по површините. Микрофибер папуча која ја собира секоја нечистотија и се пере лесно. Елиминира 99,9% од сите бактерии и бубачки без користење на хемиски препарати. Подготвени за работа за 20 секунди. Вграден систем за филтрација и заштита од бигор.

Доаѓа со 1 микрофибер папуча.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2,7 кг
Димензии (пакет) 68 × 30 × 14 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048617489