Длето со дрвена рачка 20mm

Категорија SKU: 2-16-390

1,090.00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.203 кг
Димензии (пакет) 34 × 5 × 3 cm
Бренд

EAN: 3253562163905