Длето со дрвена рачка 12mm

Категорија SKU: 2-16-385

990.00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.166 кг
Димензии (пакет) 32.5 × 5 × 4.5 cm
Бренд

EAN: 3253562163851