Хидрофор 1300w

Категорија SKU: SXGP1300XFBE

12,999.00 ден

Нема на залиха

Опис

Хидрофор 1300W со можност за потопување до 8 метри и исфрлање на вода до 50 метри со проток на вода од 4200 литри на еден час.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 17.3 кг
Димензии (пакет) 55 × 32 × 61 cm
Платформа

Бренд

STANLEY

EAN: 8016287517751