Индустриски фен 2000W 65-645 степени

Категорија SKU: KX2200K-QS

4,190.00 ден

На залиха

Опис

Индустриски фен со влезна моќност од 2000W и работна температура 65-645 степени.

Моќен топлински пиштол идеален за остранување на бои, лакови и лепила.

Фенот доаѓа во комплет со 8 додатоци за остранување бои и лакови.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2.54 кг
Димензии (пакет) 35.5 × 30.5 × 12.2 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048331521