Рачна хефталка 6 во 1 6-14mm Heavy Duty FatMax

Категорија SKU: FMHT6-70868

2.390,00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0,57 кг
Димензии (пакет) 26 × 19 × 5 cm
Бренд

EAN: 3253566708683