Комплет куфери со телескопска рачка TSTAK IP54

18,990.00 ден 19,990.00 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

Kомплет куфери TSTAK со телескопска рачка и ниво на заштита IP54.

7″ издржливи тркала кои овозможуваат транспорт на тешки алати на поголеми растојанија. Телескопска подесива алуминиумска рачка за лесно користење.
Комплетот доаѓа со следниве куфери: DWST83344-1 (без сунѓер) & DWST82968-1 & DWST83347-1

ШИРИНА – 512mm
ВИСИНА – 708mm
ДЛАБОЧИНА – 333mm

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 10.99 кг
Димензии (пакет) 70 × 51.5 × 44.5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 3253561834110