Комплет количка со куфери TOUGH SYSTEM 2

18,490.00 ден 19,990.00 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

Количка за алат со тркалца и 3 куфери два подлабоки и еден организер погодни за сите времеснки услови со вакум систем кој не дозволува водата да навлегува во куферите и да го оштетува алатот.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 21.57 кг
Димензии (пакет) 92 × 63 × 52 cm
Платформа

Бренд

EAN: 3253561834028