Комплет куфери 3 во 1 TSTAK IP54 DeWalt X McLaren

Категорија SKU: DWST60452-1

13.990,00 ден 16.990,00 ден

Нема на залиха

Опис

3 TSTAK куфери од лимитираната серија DeWalt X Mclaren F1 изработени да ги издржат и најтешките услови за работа но и да бидат практични и максимално корисни.
Овој производ содржи мобилен куфер со телескопска рачка, длабок куфер и организер.

  • IP54 ниво на заштита на сите куфери
  • Издржливи метални затварачи на сите куфери
  • Телескопска алуминиумска рачка на мобилниот куфер за полесен транспорт
  • 7″ издржливи тркала на транспортниот куфер
  • Можност за заклучување со ваш безбедносен уред
  • Носивост од 50Kg на мобилниот куфер, 30Kg длабокиот куфер и 20Kg на организерот.

 

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 11,55 кг
Димензии (пакет) 70 × 51,5 × 44,5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 3253569604524