Транспортна количка со тркала

3,990.00 ден 5,190.00 ден

Нема на залиха

Опис

STANLEY транспортна количка со тркала е дизајнирана за складирање на електричен и рачен алат.

  • Интегриран отстранлив организер на капакот, за мали делови и додатоци, како и внатрешна отстранлива фиока.
  • Има V-жлеб, сместен на капакот, што го прави погоден засечење на цевки и други материјали.
  • Странични метални брави и катанец за поголема издржливост и безбедност.
  • Рачка за влечење и лесен транспорт.

 

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 5.5 кг
Димензии (пакет) 62 × 41.5 × 37 cm
Бренд

EAN: 3253561975035