Куфер за алат со организер 40,5 x 25,5 x 28,5cm

Категорија SKU: 1-92-905

1,390.00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1.3 кг
Димензии (пакет) 40 × 25.4 × 18.2 cm
Бренд

EAN: 3253561929052