Куфер за алат со организер 670x323x251mm

2,790.00 ден 3,590.00 ден

На залиха

Опис

STANLEY Куфер за алат со организер

2 во 1 Куфер погоден за складирање рачни алати, мали електрични алати, делови и прибор и
горен организер со проѕирен капак за складирање на мали делови и додатоци.

Издржлива, силна конструкција, металните делови отпорни на рѓа.
Долга, метална, преклоплива и удобна рачка за транспорт со заклучување на положбата

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3.614 кг
Димензии (пакет) 67 × 33 × 26 cm
Бренд

EAN: 3253561975141