Куфер за алат со организер 556x320x249mm

Категорија SKU: STST1-70317

2,490.00 ден 3,290.00 ден

Нема на залиха

Опис

STANLEY Куфер за алат со организер

2 во 1 Куфер погоден за складирање рачни алати, мали електрични алати, делови и прибор и
горен организер со проѕирен капак за складирање на мали делови и додатоци.

Издржлива, силна конструкција, металните делови отпорни на рѓа.
Долга, метална, преклоплива и удобна рачка за транспорт со заклучување на положбата.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3.16 кг
Димензии (пакет) 56 × 32 × 24.8 cm
Бренд

EAN: 3253561703171