Куфер мулти-левел со организер 49 x 29 x 25cm

1,990.00 ден 2,390.00 ден

На залиха

Опис

STANLEY Куфер за алат со организер.
Овој куфер има 3 нивоа за лесен пристап до алатите и додатоците.
Погоден за складирање на рачен алат, електричен алат и мали делови и додатоци.
Можност за заклучување со катанец.
Удобна рачка за лесен транспорт.

Носивост 22 кг
Тежина на производот 2,7 кг

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2.61 кг
Димензии (пакет) 49.1 × 28.9 × 25.1 cm
Бренд

EAN: 3253561833977