Ласер со вкрстени линии 30m зелен зрак FatMax

Категорија SKU: FMHT77586-1

14,990.00 ден

Само 2 останати на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1.06 кг
Димензии (пакет) 20 × 16 × 16.5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 3253561775864